Комунальна установа заклад дошкільної освіти  "Колосочок" села Подвірне (ясла-садок)
  Мамалигівської сільської ради             Дністровського району  Чернівецької області

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

Відео мандрівка нашим закладом ТУТ

"Повітряна тривога!"

Як розказати дітям про вибухонебезпечні предмети?!

Виберіть час, коли дитина не зайнята грою чи мультфільмом.Скажіть, що зараз ви вивчаєте щось абсолютно нове і дуже важливе, і попросіть дитину допомогти вам запам'ятати цю інформацію. На 1 картинці ви бачите фугасну протипіхотну міну. Покажіть це зображення дитині і запитайте, чи знає дитина, що це. Скажіть, що це міна. Спочатку краще показати ілюстрацію, а наступного разу можна показати реальне фото. Запитайте дитину, на що їй схожий цей предмет. Вислухайте дитину, поділіться своїми варіантами та скажіть, що хоч нам це нагадує красивого метелика, це дуже небезпечна міна. Вона невелика, розміром як долоня, може бути зеленою або коричневою. Ця міна може вибухнути, якщо до неї хтось доторкнеться, або навіть сама по собі - раптово. Тому наближатись до такого поганого "метелика" дуже небезпечно. Ця міна може сховатись у траві, біля кущів чи під будинком у тих містах, де була війна. Ось чому треба бути дуже уважним - не підходь, не чіпай, обережно відійди і повідом про знахідку когось із дорослих. Вони зателефонують за номером 101 і рятувальники неодмінно приїдуть, щоб знешкодити міну і знову зробити це місце безпечним.За таким прикладом поступово познайомити і з іншими боєприпасами.

Правила евакуації для дітей

Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітям

Інформаційний ролик для дітей про правила поведінки у випадку сигналу "Повітряна тривога": звук сирени - наш друг, як обрати безпечне місце в будівлі, що взяти з собою в укриття. З любов'ю до дітей України

ТУТ