Група "Рукавичка" для дітей старшого дошкільного віку

Загляньмо в одну із кімнат.

Тут ми побачимо багато дітей, вони як ті мурахи.Зразу ж помітимо, що всі зайняті своєю роботою. Ось мурахи-генерали, які їздять на військових машинах та віддають накази. Звертаємо увагу на мурах-артистів. Чудові пісні, які лунають, виконані їхніми голосочками, без яких не обійдеться жодне свято. Неподалік принишкли мурашки-мами, які дбайливо доглядають своїх діточок. Годують їх, пеленають, возять у візочку. Виявляється, мурашки - це творчі натури: люблять малювати, аплікувати, творити своїми руками. Ой, що це? Навіть, посуд на столі розставляють теж мурашки!
Роблять вони дуже старанно, сумлінно і ніколи не цураються роботи.
Про добробут дітей дбають їх педагоги. Як приємно пофантазувати з вихователями :Чорною Наталією Петрівною та Бабиною Світланою Іванівною .
 Дітки  вміють малювати, гратися з товаришами.
Помічник вихователя Баланецька Галина Володимирівна, має великий творчий потенціал, креативний підхід до всіх видів діяльності групи, має справжній акторський талант. Слідкує, щоб група була чиста та затишна, а сценарій до свята - цікавий та незвичайний.

Напрямок групи:

Напрямок групи : фізкультурно - оздоровчий.
Проблема, над якою працюють вихователі:
впровадження здоровязберігаючих технологій виховання та освіти дітей дошкільного віку.
Очікуваний результат:
1. Розвиток у дітей дбайливого ставлення до власного здоров"я.
2. Розвиток навиків загартування та особистої гігієни.
3. Розвиток спортивних навиків дошкільників.

Наша група

У віконце виглядаю, все знайоме примічаю,

Ось де вулиця моя, тут живу давно вже я.
Я щоранку прокидаюсь і зарядкою займаюсь,
Вправи ось такі зроблю - фізкультуру я люблю
Руку мамину беру я, в дитсадочок свій крокую -
Це приємна, гарна путь, бо мене там друзі ждуть.
Буду з дітками гуляти, жваво бігати - стрибати,
Всім маляткам усміхнусь, і ні з ким не посварюсь!

Безпечне літо

Літо! Обережно ,комахи!

Синички день - відзначається 12 листопада. Офіційно цей день був затверджений в якості екологічного свята кілька років тому, хоча в народі традиції дотримувалися багато років. По суті, свято стало їх сучасним переосмисленням.

Тиждень правового виховання

Дітям про ОСІНЬ.

ГРА для дошкільників "З ЯКОГО ДЕРЕВА ЛИСТОК?" ТУТ

Розвиваюче відео про осінь для дітей ТУТ