День матері

14.05.2023

Сьогодні , 14 травня , день матері, і очі всіх мам сяють по особливому , адже їх вітають найрідніші люди на Землі - їх діти !!!Від щирого серця вітаємо усіх мам і бажаємо щастя , море посмішок , терпіння ,адже без нього не так легко нести почесне звання "мама".Бережіть себе і будьте щасливими !!!Зі святом , наші дбайливі голубки вас вітають діти старшої групи !!!!

Відео ТУТ

Дітки молодшої групи КУЗДО «Колосочок» с.Подвірне вітають своїх матусь з Днем матері.Мама - найрідніша і найголовніша людина у житті кожного з нас. Від неї віє теплом, турботою, спокоєм та безмежною любов'ю. І не дарма у світі створили свято – День матері, в який ми висловлюємо свою подяку та наголошуємо на тому, як ми цінуємо наших мам.

Відео ТУТ