Тиждень безпеки дорожнього руху.

19.05.2023

Протягом цього тижня, в закладі КУ ЗДО "Колосочок " с. Подвірне було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках проведення якого,діти ознайомилися з дорожніми знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.Усі заняття з художньо-продуктивної діяльності також відповідали даній тематиці.Метою тижня дорожнього руху було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях,розуміти призначення сигналів світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими.

Фото ТУТ